AFH

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Superbia
Posty: 431
Rejestracja: wtorek, 23 listopada 2010, 03:39
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

AFH

Post autor: Superbia » wtorek, 23 listopada 2010, 13:31

1. Nick, klasa, level postaci?

AFH - Berserker

2. Wiek?
22

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.


HateCrew/7/13 - Wszystkie gildie z prywatnych serwerów L2 . Każdy poszedł swoją drogą ;d . Część skończyła z graniem inni nie mieli już siły walczyć z L2 a jeszcze inni zostali . Ja po 6 latach należę do tych szukających zmiany .

4. Jakie role odgrywałeś/odgrywałaś w poprzedniej gildii (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Member ;o , Co-Leader

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś? Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Napotkałem się na wiele ciekawych opinii o was już parę miesięcy temu co skłoniło mnie do sprawdzenia waszej rekrutacji (jak ją tylko otworzycie ;d). Zasady przejrzyste , doświadczenie w innych MMO no i kurcze Mumble czego więcej chcieć ;d

6. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Hmmm . Jestem ninja więc się nie uczę ^^. Pracuje jako doradca klienta w sklepie z materiałami budowlanymi (wykończeniówka , głownie drzwi podłogi ) . Jestem strasznym maniakiem mangi i anime (tu uwaga dla tych co oglądają anime . Lubie zdradzać co się wydarzy za 20 odcinków ;d) Zaraz za anime moją fascynacją są tatuaże i piercing .
Muzyka to głównie DnB a zaraz za tym wszystko co związane z metalem,rockiem,punkrockiem . Sporty tylko takie gdzie przez chwile możesz się znaleźć do góry nogami ;3

7. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Raczej nie .

8. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Wsio co melee w ostateczności pew pew z łuku . Nie mam żadnego problemu z tankowaniem czy też bicem czystego dmg . (Dawanie mi heavy wiąże się z mega trainami na farmie więc uwaga ;d)

9. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Klasy w Tera są na tyle interesujące , że nie miał bym z tym problemu .


10. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?


Grafik mam 2 zmianowy i raczej nie do ustalenia . Godziny w których przeważnie będę online to :

20.00-3.00-4.00
21.00-2.00-3.00
Dni wolne : 13.00-2.00-3.00

Mniej więcej w takich przedziałach

11. Dodatkowy opis czasu gry.

J.W . Z racji na moją prace tyczy się to wszystkich dni tygodnia . Jednak gdy będą organizowane jakieś większe akcje 1-2 razy w miesiącu o stałej dacie , jestem w stanie ustawić na ten dzień wolne. Oczywiście jesteśmy tylko ludźmi i taki też musi czasem wyjść więc jakby się co działo daje zawsze znać .

12. Opisz swoje cele w grze.

Cel to dobra zabawa w grupie ale nie ukrywam , że zależy mi też na przyzwoitej rywalizacji .


13. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia


Yo. Przeczytane , podpisane , zaakceptowane !

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: AFH

Post autor: Zawisza » wtorek, 23 listopada 2010, 13:43

Witam na forum.

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: AFH

Post autor: BlackIguana » wtorek, 23 listopada 2010, 14:41

Witam serdecznie na forum.

Zanim wyślę Ci zaproszenie na rozmowę, chciał bym się Ciebie zapytać o Twój nick. Czy jesteś w stanie zmienić go na taki który posiada wielką literę tylko przy początku wyrazu, i będziemy w stanie go wymówić?

Pozdrawiam.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Superbia
Posty: 431
Rejestracja: wtorek, 23 listopada 2010, 03:39
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: AFH

Post autor: Superbia » wtorek, 23 listopada 2010, 15:05

Pewnie . Superbia pasuje ?;3

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: AFH

Post autor: BlackIguana » wtorek, 23 listopada 2010, 15:15

Świetnie. W takim razie informacje o rozmowie wysłane na PW. Do usłyszenia.

B.I.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: AFH

Post autor: BlackIguana » wtorek, 23 listopada 2010, 20:50

Witam w IX.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości